Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Prosinec 2012

31.12.2012

31. prosince 2012 v 12:00 | Romana |  Deník
VŠEM PŘEJI UŽASNÉHO SILVESTRA
Porádně si ho užijte a pozor na zmrzačení. Já opět jako minulý rok jsem na chatě s přáteli a budem slavit s hudbou a bez televize a bez elektorniky. Budem hrat aktivity a jiné spol. hry. Sice nás moc nebude ale pořád to je lepší než to trávit doma. Články mám opět nastavený pač nebudu mít čas o silvestra něco psát tak se moc omlouvám. Fotky dodám po silvestru. Z chaty máme nádhernej výhled na ohńostorj teda jen pokud není mlha.

JAK PROŽIJETE SILVESTRA VY??Silvestr outfit 2

31. prosince 2012 v 11:30 | Romana |  Oblečení
Hned bych si vybrala :))


Doplňky na silvestra

31. prosince 2012 v 11:15 | Romana |  DoplňkyPoužíváte rachejtle???

31. prosince 2012 v 10:00 | Romana |  Témata
Další téma co mě zajímá. Já odobně jsem strašpytel jen koukám. Maximalně si vezmu do ruky prskavku ale nič jiného. Jednomu mému kamarádovi malem ustřelila ruku a od te doby mám z nich respek. Ale ten pohled na to je teda úžasný :)) Miluji ty barvý jak se rozzáří na obloze :)) Nejradějí mám ty jak se drží v ruce a lítaj nohoru a dávaj různé barvy :)) Je jasný, že Praha to opět překoná :))

JAKÝ POUŽÍVÁTE RACHEJTLE???30.12.2012

30. prosince 2012 v 12:30 | romi |  Deník
Za chvíli je to tu zítra silvestr. Těším se asi jako každý na dobrou společnost lidí, pití a jídla. S pitím to letošní rok nebudu přehánět. 3.1.2013 si půjdu vyzvednout řidičák. Těším se až se budu projíždět a jezdit za svým miláčkem. Jako vždy na nový rok si budu dávat přecevzetí příjde mi, že jsou furt to samí.
Dnes mě také čeká opět masáž zad veliký relax a odpočinek :))

JAKÉ SI DÁŠ PŘECEVZETÍ DO NOVÉH ROKU 2013 ????Moje oblíbená hra "Zaklínač"

30. prosince 2012 v 12:00 | romi
Další super hra, kterou ráda hraju a navic plus je takové, že je dabovaná :))

Recenze: super ovladaní, naročnější grafické požadavky na PC, mluvi se tam trochu sprostě xD
postvička hezky chlápek.

Děj:
Příběh je rozdělen do pěti dějství, které se každé odehrává v nové oblasti a s novou sadou úkolů. Prostřednictvím hráčových voleb a akcí Geralt mění vztahy a směřování politických intrik v království Temerii.

Dopady důležitých hráčových rozhodnutí se projeví až po delším čase, většinou až v dalších částech hry. Tento systém nutí hráče více promýšlet každé rozhodnutí a jeho následky. Důsledky vyplývající z hráčova rozhodnutí mohou vést k velkému rozdílu v budoucích událostech a tím pádem přinesou odlišný herní zážitek při novém hraní. Aby si hráč uvědomil, že tuto událost prakticky způsobil on, jsou mu tyto události zpětně přehrávány (ve formě kreseb). Charakter voleb je málokdy rozdělen na "dobré" a "špatné", tím pádem se hráči často ocitají před výběrem "menšího zla".

Alchymie je podstatná část hry. Hráč může v meditačním režimu vytvořit elixíry, které mu zvětšují regeneraci zdraví a energie, umožňují vidět v naprosté tmě, skrz zdi nebo zbaví opilosti. Recepty na lektvary lze získat pomocí svitků nebo experimentováním. Pokaždé když vypije Geralt nějaký lektvar, zvětší se mu toxicita v těle. Po překročení meze může zaklínač zemřít na otravu.

Trailer


Fotky:
Stylové deštníky

30. prosince 2012 v 10:30 Doplňky
I deštník je jako dpl%nek k vašemu oblečení.

Pavel Callta- Ve hvězdách

30. prosince 2012 v 10:00 | romi
Super píseň moc povedená.


29.12.2012 Poslední šance přihlaš se do GIVEWAY

29. prosince 2012 v 12:00 | Romana |  Deník
Dnešní den strávíme nakupování jídla a pití na silvestra. Budem nakupovat v různých krámech jako je kaufland, tesco, lidl aj. No moc neutrácíme jen to co je důležité (bramburky, pití nealko ci alko jen sladké) Pak bude relax s mojí laskou. Članky budou nastavené pač nebude čas.
Máte poslední šanci zůčastnit se soutěže o ceny.

GIVEWAY

Je to soutež, kde se vyhravají opravdové ceny, které se pošlou přímo k vám domu. Dnes jsem vybrala super darečky.
Hlavní cena: růžové naušničky+ motýlové černobílé+ stylová bílá peněženka
Pravidla:
Pouze jeden vyherce vylosovany ze všech, který vyhraje růžové naušničky+ motýlové černobílé+ stylová bílá peněženka . Vyherci zašlu gratulačný email a on mi pošle svoji adresu, kam to zašlu.
Vyhodnocení bude přes video.
Napiš do komentíku: Nick, web,email
Odpověz na jednoduchou otazku a to je: Co jsi dostala k Vánocům (min 3 věci)?


Stylové prstýnky

29. prosince 2012 v 11:00 | Romana |  Doplňky