Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Červenec 2013

Romanka blend

31. července 2013 v 13:00 | Romana |  O mě
Tak dneska jsem zkoušela menší blend. No mě se docela líbí :) Grafika je i mě na dobrý urovni :) Snažím se zdokonalovat ale snad se vám to bude líbit nudila jsem se a par fotek udělat dat je dohromady a nějak srovnat :D Samozřejmě Angie nemohl chybět na fotkách xDDd


Rozhovor s blogerkou Whitney

30. července 2013 v 13:00 | Romana |  Z mé strany
Dnes jsem udělala rozhovor s Whitney. Otazky jsou 2 typu.

Autorka:
1.Mohla by ses nám představit??
2.Proč přezdívka Whitney?
3.Jak dlouho bloguješ?
4.Proč jsi začala?
5.Velice hezky a zajímavý dess, tvůj nápad?
1. No, to dělám velice nerada, myslím si o sobě, že jsem nezajímavý člověk s tmavě hnědými oči a hnědým vlasy. Každopádně nebudu tady popisovat jak vypadám, toto mi nikdy nešlo. Spíše jen nějaké základní informace. :) Pro některé možná překvapení, ale je mi pouhých třináct v září už sudých 14. Ble, nesnáším sudá čísla.
:D Přestože většinou raději zůstávám šedou myškou vzadu v davu, ať už ve škole nebo tak, když jsem ve stájích je to jiné. Od začátku tohoto roku se intenzivně věnuji jízdě na koni, mám pronajatou kobylku a díky ni jsem pochopila, co je to rychlost, skutečný strach a odhodlání. Problém je v tom, že nejsem po fyzické stránce moc silný člověk, takže mi některé věci kolem kobylky dělají problémy. Miluju Harraho Pottera - filmy, knihy, Školu noci, román Mistr a Markétka, muzikál Bídnici a jiné filmy, kde hrají Eddie Redmayne a Helna Carter. Miluju Linkin park, protože je můžu poslouchat furt dokola a nemám dost. V budoucnu bych chtěla být absolventkou fakulty Mezinárodních vztahů na VŠE, nebo psycholožkou.

2. Ani nevím, je to divné, protože mé skutečné jméno je Adéla a to má k W dost daleko. :D Myslím, že jsem měla období, kdy jsem pořád poslouchala I will always love you a tak nějak jsem si při vymýšlení přezdívky vzpomněla na Whitney Huston. Z části to je ale i proto, že jsem už přezdívek na A měla dost. :)

3. Někdy v březnu roku 2011 jsem díky kamarádce přišla na existenci blog.cz. Hned jsem si založila blog, můj první byl o jezevčících. Postupně jsem z jezevčíků přešla na blog o morčátkách, neboť sama jedno mám. Pak všeobecný o hlodavcích, potom první blog o povídkách, potom blog o povídkách a grafice, dále společný blog o 1D s kámoškou a potom jsem zakotvila na just-ff po ještě několika hafo blogách a tam chci kotvit i nadále! :)

4. Protože jsem nějak chtěla zahnat nudu a mít vlastní net stránky se mi hafo zamlouvalo. :)

5. Děkuji. Ano můj nápad, strávila jsem nad ním nějaký ten čas, ale podle mě to stálo za to, Helena je moje oblíbená herečka. :)
----------------------------------------------------------------
Blog:
1.Jak starý už je tvůj blog?
2.Máš plno rubrik, která je tvoje nejoblíbenější a do které přidáváš nejvíce článků?
3.Budou nějaké nové rubriky?
4.Plánuješ něco velkého na co bychom se měli těšit??
5.Co vzkážeš tvým návštěvníkům nebo affs?
1. přibližně 4. měsíce. :)
2. Plno? :D No nejvíce článků přidávám do rubrik s příběhy, nevím do které nejvíc a do které nejraději, takhle to neberu. ;)
3. Spolu s novými příběhy! :)
4. Plánuji příběh Director Alibaba, který jsme vymysleli s o devět let starším bratrem, který mě v blogování podporuje. :) Krom Alibabi ještě další dva příběhy. Ale to není nic nijak velkého, neboť blog je na příběhy zaměřen. Ještě jsem ale uvažovala o videoodpovědích. :)

5. Moc děkuji za podporu zlatíčka! :* Budu se snažit nezklamat. A hodně děkuji mé affs Snapeove, bez které bych už snad na just-ff ani nebyla. :

Fotka:
Její blog

Moje nákupy 9

29. července 2013 v 13:30 | Romana
Miluji nakupy tohle je můj nejnovější :))) Opět rozjedu rubriku můj šatník :)))
Celkem utraceno 200kč :)


Poslouchám - Gabriela Gunčíková

28. července 2013 v 13:00 | Romana |  O mě
Další moje odhalení :) Nově jsem si oblíbila tuto zpěvačku mám od ní 2 alba. Musím říci, že je fakt dobrá :) A písničky dost chytlavé. Moje oblíbena byla Andel kterou mám zde: lide.cz/romana9
Ale zjistila jsem že ma i jiné velice pěkné :) Více o této autorce bude článek :)

Její písně kousky


Miluji ovoce :)

27. července 2013 v 11:00 | Romana |  Témata
Tak ja miluji ovoce asi nadevšechno hezky ochladí a nasytí :) Navíc se pp něm ani tolik nepřibírá. Taky ma plno vitamínů. Já osobně žádné oblíbene nemam chutná mi všechno :) Sami doma jsem pěstitelé. Doufáme, že bude uroda letost pro nás dobrá :))

JAKÉ MÁŠ OVOCE RÁDA TY?


Nové fotky Romi 6

26. července 2013 v 13:00 | Romi |  Fotky
Takže fotky s kamoškou jsme se malovali a dělali učesy :) takto to dopadlo :) (francozké líčení :)
Recenze Slupovací maska proti černým tečkám

25. července 2013 v 12:00 | Romana

Značka: Avon
Cenově: 79kč
O něm: Je s kyselinou salicylovou 0,5%. V podobě takuté při nanesení cca 20 min mění na pevné. Při sloupnutí zbaví nečistot a černých teček. Obsahuje 30ml. Koupila jsem si ho na zkoušku. Při nanášení lehce lepí barva světle modrá. Nanáším jen na problémová místa. Za 20 min sloupnout :)
Můj vysledek:
  • Voní
  • Cenově výhodný
  • Lehko k sehnání
  • Funguje
  • Při slupování to bolí trošku

Aplikace: (Nanesení na obličej)


Závěr: slupování masky :)


VYSLEDEK: 5/5


Černožluté líčení

24. července 2013 v 13:00 | Romana |  Zkrášlování
Tak mam rada trožku odvažnější ale tohle je úplně úžasny. To jsem sem fakt musela dát :) Nádhera a velice výrazné pro vaše oči. Tu křiklavě žlutou tužku můžete zakoupit v avonu :)) Ja bych do toho šla :)


Oživlé panenky

23. července 2013 v 12:58 | Romana |  Témata
Tak další téma co mě napadlo co říkáte na holčiny, které mají svůj životní styl podle panenky (barbie, anime aj. Dneska jsem čelta o jedné holčině ze slovenska a viděla i fotky nádhera. Článek : http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/201244/ozivla-panenka-ze-slovenska-lea-17-denne-travi-pred-zrcadlem-2-hodiny.html

Líbí se mi to moc odlišila se od ostatních a moc jí to sluší líčit bych se asi 2h nezvládla, ale fakt zavěr suprovej. Možná mi přišla asi moc hubená :))) (obrázek hned pod článkem první)

A CO VY NA TO ŘÍKÁTE???

3x outfit

22. července 2013 v 13:00 | Romana |  Oblečení
Tak toto jsem musela fakt dát. Když jsem je spatřila hned mě zaujali. Mít postavu na to šla bych do toho teda ještě peníze xDD Nádherně sladěné a parádní :))