Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Prosinec 2013

31.12.2013

31. prosince 2013 v 8:00 | Romana |  Deník

Dnes je silvestr přeji všem krásné prožití a pořádné oslavy s těmi co máte moc moc rádi. Přeje vám i můj blog vše nej do roku 2014.


Vánoce 25.12.2013

30. prosince 2013 v 8:00 | Romana |  O mě
Naše rodinné Vánoce 25.12.2013. Jak jste mohli číst v předchozím článku proč až tak pozdě.
Zde máte fotky z našich Vánoc hlavně dárky a popis všeho co jsme dostala :))
Letos jsem byla moc moc hodná xD
S dárky jsem byla nadmíru spokojená a moc děkuji

Navíc ještě 2 darky mají přijit poštou mě :DD

Naše cukroví

Toto stromeček u nas doma s darečkama :))

Moje darečky od segry a jejího přítele, rodičů, přítele babičky)

Rozbalené dárečky :)) (sada na vlasy, nový hardisk, pistacie, mandle, kalhotky, hallo kitty na spaní,2x tričko, a modrý šál)

Další fotka z darků (úžasný svetřík a pohodlný moc pěkny :) od babičky

Další fotka rámeček na TVD budu skládat těším se, radio nové od přítele,krém na obličej, tělové mléko sprcháč, parfem adidas, play boy, beyonce, love, parfen od Katy Perry Killer Queen 50ml, a kalendář do kableky papoušci :)

Přiblížení darků


Od segry tento úžasny řetízek se jmenem

od segry a jejího přítele poukaz

od rodičů hodinky ale kvalitní

U babičky Vánoce

Moje darky od ní

Rozbalení darečků (2x ponožky, kožená bunda a 2x vůně viz foto předtim)

Vánoce 2013

29. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  Fotky
Tak jedna fotka s Vánoc společná se segrou a naším miláčkem Angie :))


Útěk od reality - Úvod

25. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  O mě
Timto bych vám všem chtěla představit knižku, kterou budu psát a doufám, že jsi ji užijete a pochopíte o co jde.
Název už vypovídám sám o sobě ÚTĚK OD REALITY.
Psaní mě baví i když nejsem tak super spisovatel, ale když mám dobrou můzu jde všechno :)
Moc často ji nemám ale budu se snažit. Obal této knihy jsem dělala sama :))
pokud se osvědčí budu psát dale :)

....Knížka je věnovana všem lidičkám co začali číst tento první list..
Věnovala Romi

Usínala jsem jako každý den plná očekávání, že se vrátím do svého vysněného světa. Popsat tento svět nebylo těžké byl jako ten náš, ale přece byl něčím jiný.
Proč je jiný? Nachází se tam věci, které v našem životě nejsou i když většina z nás na ně věří, mohou to být duchové, čarodejnice či jiná stvoření, které tam potkávám. Většinou jsou to mé oblíbené postavy, které jsem si oblíbila a v našem světe prostě nejsou. Vlastně jsou, ale ne takové jaké si je vytváříme v podvědomí. V podvědomí nám pomáhají, chrání a milují takový jací ve skutečnosti jsme. Proto se k nim ráda vracím a prožívám s nimy různá dobrodružství.

Spánek je pro mě odpočinek od všedního dne jako je prace, uklízení a starání se členy rodiny. Vždy se těším až ulehnu zavřu oči a nechám se v tahnout do svého světa, který mi nikdo nemůže sebrat a nikdo o něm nemůže vědět. Moje malé tajemství zústavá skryté pro okolí a dělím se o tajemství jen s postavami ve snu.

Sen začíná tím, že se přenesu do velice známého městečka plné magiie a nadpřirozených postav. Vždy když se tam vrátím tak mě moje nejbližší vítají. Mám tam skutečné přátele a lásku. Vždy se ocitnu ve škole a trávím normální školní den s nimi. Sedím v lavici směju se a bavím se s nimi radí mi a pomáhají. V partě máme 3 suprové holky na které nedám dopustit. Jsou jiné než já ale i tak mě berou takovou jaká jsem. Podle mě jsem nevýrazná a obyčejná než oni, ale oni me vidí úplně jinak a to se mi velice líbí. Mají schopnosti a sílu, kterou já nemám ale i tak citím jako bych ji vlastnila díky nim.

Další s kým se bavím a jsou mi bližší jsou 4 kluci. Opět mají něco extra
. Abyste byli v obraze tak 3 z nich chodí s mýma kamarádkama. Moc dobře se k sobě hodí a já jím to ze srdce přeji. Já jsem single, ale bojuji o toho 4. Je velice sklamaný z posledního vztahu a moc se otevírat nechce. Ani se mu nedivím, když jeho dívku mu přebral bratr. Teda co to povídám ona mu řekla, že tím jak se změnila začala cítit větší city k jeho bratrovi. Je znat jak se na ní ještě dívá. Nedávám mu to zazlé byli spolu přece jen dlouho.
Já se nevzdávám a jeho srdce dostanu za každou cenu. Je takový jakýho si přeju prostě "DOKONALÝ"


Vánoční giveway

24. prosince 2013 v 8:00 | Romana |  Větší soutěže

PRAVIDLA:
probíha: Od 24.12 do 31.12
Jedna otázka.
Registrace: nick, email, blog
Bude se posílat darek vám domu
Náhodný výběr vyherce

Otázka:

Jednu věc co si přejete najit pod stromečkem???


Cena: pro výherce

23.12.2013 ŠŤASTNÉ A VESELÉ

23. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  Deník
Dneska opět dost nabytý program, ale i tak se těším moc na Vánoce. Jak víte psala jsem předchozím článku že vánoce máme posunuty to je poprvé od mého narození co se nesejdem 24.12 rodina u stromečku tak se přesouvají na 25.12.2013. Proto už v tomto článku vám přeju příjemné svátky a plno dárečku pod stromeček. Proč se nesejdem? Jsou v praci a tak blbě že bysme se prostě nesešli. Jsme rodina a proto to chcem slavit spolu pohromadě ne na kousky. A víte co mě to ani neva bude nějaky vzrůšo. Vy budete mít rozbaleno a ja teprve budu rozbalovat a těšit se.

24.12.2013 to vám též jen popřeju v mojí soutěži, která se bude konat tohoto dne jak jsem slíbila. Vánoční giveway bude nebojde přesně o vánoce a bude jen probíhat jeden den. Bude jedno místo a botahá odměna :) Více v článku vánoční soutěže :))

25.12.2013 bude naší rodiny velky den budou se slavit Vánoce se vším všudy :) Budu fotit a pak natočím video co jsem dostala pod stromečkem ale bude to trvat než to sem dám :) Pač ještě budu objíždet příbuzný tak to bude na dlouho.


Blog slaví 1,4roku

22. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  O mě
Takže jak jste mohli přečíst v mém nadpisu ano je to tady slavíme. Nechávala jsem to napozději tu oslavu a to proto aby se to spojilo s příjemnými svátky, které mám ráda. Jsem moc ráda že blog vydržel takto dlouho a že pořád chodíte a komentujete moc děkuji :))

Moje gratulace blog: Tak milí blogísku http://page-village-girl.blog.cz přeju ti všechno nejlepší k tvým 1,4ročním narozeniním. Přeju ti hodně úspěchů do dalších let, plno navštěvníků, nových affs :) Jako tvoje adminka už jsme ti dárek dala a to v podobě nového layout od Alči.


Shrnutí půlky prosince

17. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  Deník
Co se vše událo moc věcí.
  • Opět jsem byla nakupovat a koupila jsem super kousky ale dodám až dýl.
  • Vánoce už budou skoro za dveřmi a dárky mám také. Takže jsem spokojená mám i nahradní dárky pro případ nouze :) Skoro všechny mám už zabalené a popsané.
  • Další velky nákup jsem dělala na začátku prosince :) Byla jsem nakupovat pro tx moje prcky (KIMI KOKI TEDDINKA) kupovala jsme hlavne jídlo :) ve velkem mnozství :))
  • Autičko sice jezdí ale trošku zlobí a to ohledně jedné kontrolky co se rosítila. Jde o kontrolku, která naznačila špatný benzín, ale přitom kupuji na benzinové pumpě tak nevím o co jde.
******Nová zkušenost ohledně barvení obočí a řas musím říct že jsem se bala ale dopadlo to dobre byla jsem mile překvapená. To víte byla jsme dělat pokusného králíka 3h jsem byla na kosmetické procedůře (masky, trhaní obočí, masáže obličeje, barvení aj) Moc jsem si to užila a pokud do toho praští jsem její zakaznik :))) Můj obličej je hladký a odpočinutý i mi přijde lehčí :) Jsem zbavena dočasně černých teček ale musím se o ně též starat já :))*********
Novinka bude vánoční soutěž přesně o Vánoce probíhat jen jeden den.
A další pokoušla jsem se začít psát blogovou knížku , kterou zveřejním co nejdříve :) Udělala jsem ji i v grafické podobě snad se bude libit nejen její obsah ale i práce, která me stála na vytvoření knihy :D

Votocvohoz.cz moje stranka

15. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  O mě
Pojďte ji zkusit a to hned teď,

ne všichni znají tuto úžasnou stránku, kde kupujete nebo prodáváte. Já osobně dělám obojí a navíc ještě měním s ostatníma:) musim říct že už jsme dostala super kousky. Je jasny, že ne všichni jsou feroví ale to poznáte podle komentíku u nich pokud nemaji žadny držím se od nich dál pokud mají negativní a neutrální tak také :)) POkud mají pozitivní hodně tak kupuju a vyměňuji :) Musíte si dávat bacha je jasný, že některý lidi jsou zly a daj vam ho naschvál i :((

vice o strance zde: www.votocvohoz.cz nejdete zde nejen oblečení ale i kosmetiku :))
Moje stranka zde: http://www.votocvohoz.cz/predmety?search_text=romana9


Moje oblíbena Talking Heads - Psycho Killer

13. prosince 2013 v 11:00 | Romana |  O mě
Tato píseň není zrovna nejnověší ale má v sobě prostě šmrnc.
Proč zrovna tuto jsem si oblibila? No důvod je jasný pro mě, ale protože ví nevíte oč jde napovím že hrala v TVD :D
Proto jsem vám našla scenu z TVD abyste veděli kde hrala :)
Original je hned pod videem TVd :) má dlouho předehru :DD