Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Březen 2015

Fotka s novou čepičkou

31. března 2015 v 7:00 | romi |  Fotky
Jak se vám líbí moje nová křiklava čepička za 24kč z GAtu :D též nový svetr 100kč a řetízek 45kč


Suprové paletky očních stínu

29. března 2015 v 7:00 | romi |  Zkrášlování
Tuto paletku máme doma hlavně segra jí má dost ji využije naádherně umí líčit :) Paletky seženete všude na netu dala za ní 300kč :) její líčení mam z maturitního plesu do zelenkava použila paletku na to :)Moje nové plesové šaty

27. března 2015 v 7:00 | Romi |  Oblečení
Tak jsem hledala šaty na ples či jen tak do baru a tyto jsou úžasné za 200kč a navíc zeštíhlují :) a zvýrazní přednosti :)
miluji mašličky :)


Rozhovor s Ranly

24. března 2015 v 7:00 | Romi |  Od vás
 • Proč zrovna: Ranly ??
  Moc ráda bych odpověděla, ale pravdou je, že už si to sama ani nepamatuji. Vymyslela jsem to asi před 3 lety a co si tak vzpomínám, je dost možné,že mě to napadlo díky tomu, že moje kamarádka měla blog na kterém se jmenovala Lenny a mě se to líbilo, chtěla jsem taky takovou přezdívku. Tak jsem si vymyslela Ranly (smích)

 • Kolik ti je?
  Sice jsem chtěla nechat svůj věk tajemstvím, ale je mi 16. Letos v dubnu mi bude 17 :)

 • Od kolika jsi začla s blogováním?
  S blogováním jsem začala někdy ve 4 - 5 třídě takže bloguji asi od 10 - 11 let. Za tu dobu jsem vystřídala mnoho blogů ale doufám, že ten co mám teď už nevyměním.

 • Tvá oblíbená barva?
  Mám ráda tmavé barvy - černou, šedou ale taky rudě červenou a tmavě fialovou. Nemám vyloženě oblíbenou barvu.

Blogové:
 1. Proč jsi začala s blogováním? V tu dobu to byl takovej hit. Blog vedla od nás každá holka. Předháněli jsme se v tom, kdo bude mít hezčí dess a více článků, lepší návštěvnost. Bylo to naše společné hobby. Smutné je, že to vydrželo z celé té naší party jen mě.

 2. Co by jsi chtěla na své stránce změnit či vylepšit? Určitě dess, protože si s ním nikdy nejsem 100% jistá, a také kvalitu článků. Vždy je co zlepšovat.

 3. Tvé nejoblíbenější články co píšeš? Nejraději píšu deníček, protože je to takový oddechový článek, přidám fotky, mám za půl hodinky napsáno, podívám se na ostatní blogy které ráda navštěvuji a můžu si jít dělat třeba věci do školy, nebo i když nestíhám, deníčkový článek je nejlepší možnost jak nenechat blog prázdný. Na druhou stranu se bojím, že to mé čtenáře přestane bavit takže se snažím psát jiné články kdykoli mám chuť, nápad nebo náladu.

 4. Líbí se mi tvoje rubrika Tipy sama zkoušiš nebo nacházíš na netu? U této rubriky je to hodně individuální. Některé Tipy najdu na internetu, ale povětšinou se snažím přijít na něco sama, nebo mi to doporučí někdo známý a jedná se třeba o věc, která není tak známá, tak se chci podělit.

 5. Máš moc hezky dess děláš si ho sama? pokud ano jak dlouho ti to zabere a program? Děkuji, jsem ráda že se ti líbí :) Ano, dessy si vždy dělám sama. Doba záleží hodně na nápadu. Když vím přesně co chci, nejdelší dobu mi pak zabere hledání vhodných obrázků. Když zase nemám tušení, jak by měl dess vypadat, strávím dlouhou dobu jen přemýšlením a projížděním obrázků co by se mi třeba hodilo a co ne.. Samotné tvoření už mi obvykle tolik času nezabere - alespoň to tak bývalo než jsem vyšla ze cviku - dříve jsem dělala grafiku dost často - ale shrnutě mi to zabere asi 2 - 4 hodinky ani se to nezdá :) Tvořím v programu Adobe Photoshop CS6 :)

 6. Jsi jako já máš svoji fotku v dess máš na to nějaké ohlasy nebo problémy(známí aj)? Můj blog nezná nikdo z mých známých a doufám, že to tak i zůstane. Jediný kdo ho zná je můj přítel a pár nejlepších přátel. Tudíž ne, žádné ohlasy ani problémy s tím nemám :)

 7. Co plánuješ do budoucnosti se stránkou? Chtěla bych přidávat více recenze, seznámit čtenáře s tím, co mám ráda. Také jsem měla nápad opět fotit své outfity, ale to budu dělat asi jen výjimečně, když z daného outfitu budu mít radost. Jinak píšu vždy to, co mě zrovna napadne takže žádné konkrétní plány se stránkou nemám :) Vlastně jsem také zvažovala, že bych začala točit videa, ale nevím jestli to patří zrovna k této otázce :)

 8. Co vzkážeš svým affs a nově příchozím čtenářům? Doufám že se vám u mě líbí - bude líbit :) Jsem moc ráda za každý váš názor a kdyby jste měli nějaký nápad, co by jste u mě chtěli najít, moc ráda vám vyhovím :) Budu se těšit na vaší příští návštěvu.


Výlet do města Most

22. března 2015 v 7:00 | Romi |  Deník
Na konci měsíce leden jsem jela navštívit moji kamarádku a spolupracovnici do mostu. Cesta trvala 1,5h ale stál za to navíc jsem sní starvila dost času a ještě více jsme se poznali :) zjistili jsme, že toho máme více společného než jsme mysleli.

 • Přijela jsem cca okolo 8:30 vyzvedla mě jeli jsme autobusem po celem mostě mini prohlídka pak mě vzala do jejich nemocnice měla nějaky vyřizování. Nemocnice je vzhledově ještě ze staré doby ale doktoři dobrý prej ne jak u nas xD

 • Po vyřízení jsme se prochazli po moste než jsme došli do centra dení tz: obchody nejdříve jsme šli na snídaní kde jsme kecali a tak než nám otevřou obchody

 • Po snídaní jsme prošli plno krámu na hlavní třídě skončili sjme okolo 14h a to jsme strávili u oběda nad hotovkou. Po obědě jsem nakoupila darečky domu a šli pomalu k ní do bytu opět po cestě jsme byli v krámkách xD

 • Byt měla 1+1 ale moc krasně zařízený musím říci že by mi též takový stačil peníze pěkné a útulné barvy bilo fialová :) povidali jsme si a kochali jsme se. Dostala jsme od ní par nových věcí co nechce neboje neunosí a mě překvapivě byli xD

 • Domu jsme jela s 2 plnejma taškama :D a s dobrým pocitem. Přijela jsme okolo 18h domů.
Recenze na oblečení bude a určitě k nám také zavítá :)


20-21.3.2015

20. března 2015 v 7:00 | Romi |  Deník
Dnešní den zatím co vy tu čtete tento článek já mám denní a pěkně makám v praci a nemám čas plno článů mam nastavených pač nestíham. Dneska nic zvláštního :) a zítra jsem také v práci na denní ale večer jdem na taneček. Přijedu z práce vykoupu se, najím připravím a hurá na taneček. Pokusím se o fotky a tak ale nic neslibuji jsem dost lína. Nevím zda budu pít asi budu řídit. Terka má vystoupení je zpěvačka v kapele a moc moc dobrá :) už se moc těším měla by zkusit superstar :)

Jaký je váš víkend??


Nové tričko

18. března 2015 v 7:00 | Romi |  Oblečení
Tentokrát jsem nebyla nakupovat ale segra byla a koupila si triko v lidlu a bylo jí velký ja si ho zkusila a mě je takže díky ní mám nové triko :) je pohodlné a moc se mi líbí :)Společenský outfit

16. března 2015 v 7:00 | Romi |  Oblečení
Hrozně moc se mi líbí šatičky pouze :) krásné barvy jsou pěkné všechny jaké se líbí vám?


Sleduji pořad ANO Šéfe

14. března 2015 v 7:00 | Romana |  O mě


Název: Ano šéfe
tv: Prima


Tento pořad jsem si oblíbila když začínal a pořád ho mám v oblibě. Líbí se mi jak vaří, rekonstrukce hospod a pak když ukažou po delší době. Jak se lidem snaří pomoct a nebojí se jim to říct upřímně.

Díli nové nejsou ale ja koukám tak průběžně když si zpomenu na primaplay. Jsou tam skoro všechny díly. Můžu se juknout kdykoliv.

Taky by mě bavilo mit svoji hospodu a tak ale je to dost náročný hlavně lidi :)

DOUFÁM ŽE NEJSEM JEDINÁ KDO KOUKÁ :)))


Rozhovor s Aďulik Sun

12. března 2015 v 7:00 | romi |  Z mé strany
Rozhovor s Aďulik Sun
web: http://www.korytna.blogspot.sk/

Pokud máte zájem o rozhovor pište do komentíků :)

Osobní:

 • Proč zrovna: Aďulik Sun ??
Toto označenie vzniklo veľmi spontánne a logicky. Aďulik - tak ma volajú všetci kamaráti, lebo im to pripomína slovo anjelik ( a to ja som ). A Sun ? To znamená po anglicky slnko. Ja sa stále smejem a všetci mi hovoria, že som ich slniečko, som ako slnko a podobné veci. Keď som tieto dve slová spojila, znelo to zaujímavo a zároveň ma to aj vystihovalo.
 • Proč zrovna blogspot?
Keď som začínala s blogovaním, poznala som len stránku webnode a tam sa mi to nepáčilo. Všimla som si, že moje obľúbené blogerky majú blogspot, tak som to skúsila a páčilo sa mi to. Je to jednoduché na ovládanie a to je niečo pre mňa, keďže vôbec nie som technický typ.
 • Kolik ti je?
Mám čerstvých 19 rokov.
 • Od kolika jsi začla s blogováním?
Mala som blog už keď som mala 16 rokov, no začala som sa tomu poriadne venovať až vo svojich 18. Rokoch
 • Tvá oblíběná barva?
Určite u mňa vyhrávajú dve farby a to fialová a červená.
Blogové:
 1. Proč jsi začala s blogováním?
Moje kamarátky blogovali a ja som nechápala čo robia. Založila som si blog, no nejako ma to vôbec nechytilo. O rok neskôr som si sadla na strednej škole s Viki. Ona mala svoj blog a v tom, čo písala bola naozaj dobrá. Zaujalo ma to. V tom nám zadal na Informatike profesor, aby sme si založili nejakú stránku. U mňa to bol blog. Museli tam byť nejaké články a tak som písala. Nečakane som mala nejaké návštevy a začalo ma to baviť. Podľahla som tomu úplne maximálne. Boli dni kedy som pridávala článok každý jeden deň. Začala som s blogovaním nevinne a prerástlo to do závislosti.
 1. Prozraď nám když maš ten blogspot jaké jsou jeho výhody a nevýhody?
Určite medzi výhody platí jednoduchosť. Ak si aj antitalent na techniku a nejaké programy, tak tu sa nestratíš. Ovládanie, nastavenia a aj pridávanie článkov či samotných fotiek je veľmi jednoduché a dosť primitívne by som povedala. Tiež sa pridávajú jednoducho aplikácie a aj nejaké ikony. Ako nevýhodu beriem to, že niekedy z ničoho nič spadne celý systém a ak ste neuložili zmeny, tak máte po celom článku.
 1. Co by jsi chtěla na své stránce změnit či vylepšit?
Chcela by som zlepšiť kvalitu článkov a fotiek. Myslím si, že to ocenia aj čitatelia. Vylepšiť by som tiež chcela zmenšiť počet chýb a preklepov.
 1. Tvé nejoblíbenější články co píšeš?
Najradšej mám čas, keď píšem recenzie a rozhovory. Na mojom blogu je ich už viac a je to moja záľuba. Milujem to. Vždy je to spontánne, každý to robí inak, niečo iné očakáva. Je to naozaj zážitok.
 1. Jaké máš ohlasy od čtenářů na tvůj blogspot?
Mám aj kladné aj záporné. Myslím si , že to tak má každý. Hoci mám nastavené, že sa komentár zobrazí až po schválení. Nie je to preto, že by som chcela zamedziť negatívnym komentárom. Chcela som to moderovať, aby som vedela keď niekto niečo pridá. Chcem na každý jeden komentár odpovedať a nezáleží či je kladný alebo záporný. Inak som to nevedela moderovať. Cením si každý jeden názor a komentár, ktorý som si našla pod nejakým článkom a určite na každú reakciu odpovedám.
 1. Co plánuješ do budoucnosti se stránkou?
Chcela by som spraviť jednu veľkú súťaž, kde budú môcť čitatelia vyhrať naozaj hodnotné ceny. Tiež plánujem jeden veľký rozhovor a veľa recenzii.
 1. Líbí se mi tvoje rubrika Recenzie podle čeho vybíráš výrobky které dáš do stránky? máš nějaké
oblíbené?
Ďakujem. Výrobky vyberám v podstate bez nejakých pravidiel. Kúpim si niečo a vidím, že daný produkt je veľmi dobrý alebo opačne, tak chcem to povedať ďalej a možno varovať iných ľudí. Daný produkt ma musí niečom zaujať. Druhá možnosť je, že tie produkty mám vďaka spoluprácam, ktoré som uzatvorila a mám na ne napísať recenziu. Samozrejme všetko vždy poriadne skúšam a nepíšem pozitívne veci len preto, že som to dostala. Určite mám obľúbené produkty. Aké ? Záleží od toho na akú časť tela. Napríklad, šampón Syos - ten ja milujem, hoci niektorým ľudom nie je vôbec príjemný. Tiež mám rada značku Garnier alebo Dermacol. Od týchto značiek mám veľmi rada všetky produkty a vždy skúšam rada niečo nové.