Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Duben 2016

Moje letošní akce

27. dubna 2016 v 7:00 | Romana |  Deník
Letošní rok jsem se nějak rozjela s akcema kam chci jít a že jich je docela dost většinou jen přes léto ale vemu to postupně :)

1. Tak jsem dala řipskou pouť 23.4.2016 s mojema milovanejma lidičkama :))


2. 7.5 mě čeká Majáles v ústí :) zas s milovanejma lidičkama :-**


3. 28.5 festival Okoř jako vždy s kým asi :D

4. 15.6 hrad Točník festival z hrady.cz :) s kým zas no snima :D


Řipská pouť 2016

22. dubna 2016 v 7:00 | Romana |  Témata
Každoročně navštěvuji je to tradice i po praci když jsem tak jdu. Nenechám si to ujít chodím vždy v sobotu.
Parkoviště pro auta je velike a dost místa cena za auto bylo minulý rok 80kč na celý den.

Navíc po atrakcích, nakupování či poslechnutí písní si můžete zajít až ke kapli. Minulý rok byla i u kaple kartářka :)

Vstupné 50kč

Od pátku 22 do neděle 24.4.2016

Vice naleznete v programu já vřele doporučuji člověk si příjde na své :))

Já jsem max na střelnici a tahání plyšáků :))Dost bylo snů!!

19. dubna 2016 v 11:32 | Romi |  Témata
Moje sny moje plány už jsou nadobro tabu :( po všech těch snech jak jsem snila úžasná prace super přítel a pohoda klid usadit se domeček a tak. Moje sny šli v niveč jako 6letý vztah :( další vztahy zase sny s nim a opět nic :(

Takže teď jdu na to jinak :) počkam co příjde a až to přijde budu si to užívat plnými doušky :) samozřejmě, že tomu půjdu trošku naproti :)

Teď aktuálně jsem šťastná a spokojená a moje sny kde je jim konec. Žiju přítomností :)

Jaké byli moje sny když jsem byla malá :D asi jako každá bejt princezna :) a později bejt veterinářkou či pomáhat lidem :)

A jak to dopadlo nejsem ani jedno :D nakonec jsem v kanceláři ale spokojená super lidi a práce taky :)


Nabírám nové Blogy na spřátelení

17. dubna 2016 v 7:00 | Romana |  Náběr
Plno lidí zkončilo s blogem a je nemám koho navštěvovat a s kým se dělit :( budu moc ráda, když se zapíšete a přidáte se ke mě miluji navštěvování jiných blogů a psaní komentářu :)

Registrace: nick
blog
téma blogu

Požadavky: Váš blog musí být aktivní
navštěvování :)
komentáře


Samozřejmě že to bude oboustranné i zmé strany :

Novinka - Zootropolis: Město zvířat

12. dubna 2016 v 7:00 | Romana |  Filmy
poster

2016
pohádka, animovaná komedie

Děj: Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.
(
http://www.csfd.cz/)

Dávám 5 HVĚZD
film super zpracovaný, sranda, nečekaný padouch a i super dabing :) doporučuji navštívit s partou či kámoškou než s přítelem :D lenochodi nezklamali :D

Trailer:


Obrázky:


Moje svědomí

8. dubna 2016 v 7:00 | Romana |  Deník
Nedávno jste mohli číst jak jsem se s kamošem dala dohromady, ale byl to jen zkoužkový vztah na kterém jsme se odmluvili. Z jeho strany láska nehorázná ale u mě nic. Byla jsem chvili stastná ale to jen kvuli tomu že byl on :( jsem člověk co je chvili šťasný, když jsou druzí ale mě to hodně žralo. To co jsem udelala jsi prijdu jak největší mrch a to i po tom co jsme se na tom domluvili :( Udělala jsem něco co se mi příčí a co sama nesnáším.

Ano ublížila jsem mu ale asi nejvíce sobě. Mé osobě jak jsem mohla na to vůbec přistoupit, já si myslela, že s toho málo co jsem k němu citila může bejt časem něco více, ale není to tak a mě to spíše dusilo. Ty myšlenky že ho trapím a ubližuji mu. Dost mi to ubližovalo a trpila jsem depresemi. Mám ho ráda ale jen jako kamaráda.

Nikdy víc už do toho nepůjdu. Přátele jen přátelé. Někdo mi jednou řekl, že i z přátelství vykvete láska. Ano vykvetla ale jen z jedné strany.

Co jsem slyšela od ostatních případy, kdy to fungovalo u obou bylo dost malo párů a ja jim to moc přeju je moc hezké když to vyjde. Ja jsem bohužél následek toho že přátelství ano bude dál ale ne takové jako předtím.

Byla mi položena otazka. Kdybych si uvědomila že nakonec on je ten pravý jestli bych se vratila. Moje odpověď byla taková že ne. Důvod? Bylo by mi hamba vratit se po tom co jsem mu provedla moje svědomí by se příčilo s mojí osobou a to by nešlo.

Moje svědomí je takové že nezavře jen na ostatní ale i na mě samostnou. Toto je neodpustitelné a špatné. Toto nezpraví omluva někdo to možná pochopí a nekdo ne. Taková jsem já divná holka s přiblblým svědomím :(


New Element - SvědomíŠatník- Měsíc Duben

4. dubna 2016 v 7:00 | Romi |  Nákupy
Opět po dlouhé době jsem se dala na tuto rubriku každý měsíc dodám pár kousků co se nechazí v mém šatníku. Dříve bylo ve video podobě te=d bohužel nemám čas. Oblekám se podle toho co mám ráda a co mi sedne ne co je aktuální a moderní :)

Tento měsíc jsem si připravila 3x šatičky a každé uplně jiné každé že mě dělají jinou osobu :)

Každý kousek z mého šatníku má svojí historii a vim kdo nebo kde jsem koupila :D