Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Červen 2016

Happy Birthday Romi

30. června 2016 v 7:00 | Romana |  Deník
Co dodat před 23 lety v 20:55 večer jsem se narodila :D děkuji že tu jsem.
Každý rok je znát a znat. Někdy bych se vratila do detských let. S přibývajícím věkem je víc a víc problémů a starostí :(


Anime online

26. června 2016 v 7:00 | Romana |  Serialy
Tak jsem si oblibila jednu suprovou stránku máte tam anime online a každý človíček si příjde na své :) Já miluji romantické a ze života taky se špetkou humoru to nemá chybu :) Je to i sezařené podle abecedy serialy jsou s titulky což mi vyhovuje.

Přihlašovat se nemusíte :)

Každý seriál ma seznamení, fotky, kdo přeložil

web: http://www.hns.moe/anime

Na stránce je více věcí, které jsme nestihla ještě prolezt :D


Příprava na diskotéku

22. června 2016 v 7:00 | Romi |  Fotky
Tak jsem byla u kamošky na návštěvě v dubnu a večer jsme šli na kalbu :) toto byl muj outfit :) černé šaty s barevnými naušnicemi :)


Pátá Vlna 2016

17. června 2016 v 7:00 | Romana |  Filmy

poster

The 5th Wave
2016
dobrodružný, akční, romantiký

Děj:
V novém filmu Pátá vlna nalézáme většinu Země zničenou čtyřmi vlnami stále se stupňujících smrtících útoků. Cassie (Chloe Grace Moretz) prchá světem, prostoupeným strachem a nedůvěrou, a zoufale se snaží zachránit svého mladšího bratra. A zatímco se připravuje na nevyhnutelnou vražednou pátou vlnu, spojí své síly s mladíkem, který by mohl představovat její poslední naději - jen kdyby mu dokázala důvěřovat.

zdroj

Dávám 5/5 film boží na své si příjdou jak muži tak i ženy. Super zpracování pomalu v každé scěně jsem byla napnutá. A herecké obsazení taky dobrý. Hlavně ten hlavni hrdina ten mě okouzlil hned :)) navíc velká sourozenecká láska i akce.


To je ten sympaťák :-**Odpuštění a úleva

12. června 2016 v 7:00 | Romi |  Deník
Od 30 do 8.6 jsem byla dost těžce nemocná ř dnu 40 horečky antibiotika zabrali až déle. Když jste na smrtelné posteli uvědomíte si hodně. Já si uvědomila, že nenávist a nebavit se s někym je uplně zbytečné navíc to v tom člověku dost zanechá. Když jsem se zlepšovala začala jsem navazovat staré kontakty s lidmi, s kterými jsem se nebavila a už ani nevím proč :D je vtipné že dost lidí to vzalo s humorem a usmířili jsme se. Nikdo neodmítl jen odpověď byla od nich no konečně :D s někým po 3 letech s nekým po roce. Teď se cítím mnohem lépe. Navíc už se těším až nějakého človíčka uvidím a zjistím novinky a vše proberem. Je mi jasné, že to nebude jako dříve ale i tak budu za to ráda a moc :)
už teď jsem pokročila v tom že i se svými ex se bavím a kamarádíme se což je super a na to já nebyla :) potkala jsem super kluky a proč bych jako neměla :D


Výlet Kralupy

8. června 2016 v 7:00 | Romi |  Fotky
Fotky z výletu a dalšího rande :D

Šatník červen

4. června 2016 v 7:00 Nákupy
Dnes jsem si připravila dva kousky na léto :)
  1. Toto tílko miluji opět ze sekáče :) dlouhé k legínům cena 50kč na léto ideální je průsvitné mám ho až z Mostu čekalo tam na mě. Dělá hezkou postavu a prsa :) dokoupila jsem si k nemu černý pásek :)
  2. Červena sukne častečně pruhledná za 100kč z terranovi v akci z původních 800kč pohodlná na gumu a v teple uplně úžasná. K tomu krátké triko s dlouhám rukavem s cvočky za 50kč z Gate :) vše z Prahy z Letňan