Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Srpen 2016

Objednávka Dárku nikdy víc!

31. srpna 2016 v 7:00 | Romi |  Deník
Tak jsem objednala společný dárek pro me a pro přítele k jeho 24 narozkám. Darek došel ale bohužel rozměr šíleny chtěla jsem vyměnit udělala jsem vše podle jejich kroků co mi poslali a oni se na mě vysr... Udělali to tak vyčůraně schválně to natahovali aby propadla 15dni lhůta na vrácení penez totálně jsem byla nespokojená nikdy neobjednávejte s této stránky není to ani česká firma! Volala a psala a nic nic.

http://www.tshirt24.cz

Dárek mám doma ale budu ho muset upravit aby příteli byl.


Sebevražedný oddíl 2016

22. srpna 2016 v 7:00 | Romana |  Filmy
poster

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Thriller / Komedie
USA, 2016, 123 min
Děj:
Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu
zdroj
Moje hodnocení: Film se mi velice líbil i když byli pořádně zachyceny jen dvě postavy. Obsazené Smith a Robbie úžasní herci Robbii hrala hrdinku v novém tarzanovy viz článek na mém blogu, Akce, střílečky i v tipné scenky. Obcač se objeví i romaňtarna. Film jsme si moc užila. Když na tento film jedete měli byste vidět film Superman vs Batman navazuje to na to. Taky hlavně znat aspoň trochu ty zaporaky :D Úžasná maska a styl hraní Joker - Jared Leto (30 Seconds to Mars)
TRAILER
Deník srpen

16. srpna 2016 v 7:00 | Romi |  Deník
Co se vše událo do teď. Jak víte mohli jste číst, že jsem na začátku června byla dost nemocná 2 nemoci zaroven 14 dni doma antibiotika. Po vylečení a nasazení probiotik jsem byla opet nastydla což jsem zvladla lehce vylečit :)

Během mé lečby jsme se k sobe s expřítelem vratili a zkusili jsme to vše znovu. Jsme oba raci takže když jse nam dobře prožíváme to na 100% když jsme naštvaný je to horší no :D po všech mojich a jeho ročních zkušenostech jsme zjistili, že jsme si nevažili jeden druhého. Já měla kluky co mysleli jen na sebe a ani me neměli rádi. On zas jednu holku co znej cucula prachy a využívala ho jako chůvu a na sex. Byla ten domintní člověk ve vztahu. Toto nesnáším lidé si mají bejt rovni a ne převažovat jeden druhého.

Po dobrání probiotik mě napadl pes, když jsem s naším psíkem šla ven. Skončilo to tak že jsme byla ja i on na antibiotikách. Mrzí mě, že jsem to v té době neudala na policii. Byli to sousedi sice ale jak se zachovali pak misto toho aby se omluvili jestě měli hemzi. Přitom já měla kousanec na hlavě s jedním stehem a muj pejsek mel nohu kouslou :( byli jsme dva mrzaci. Pořád mám strup a kdyz se dotknu bolý.

Opět jsem začala brát probiotika ale silnější po 2 antibiotikách se nedivte. A co me potkalo teď :( mám anginu beru acilpirin a lečím se do prace musím není nahrada :( Jde to se mnou od 10 k 5 :(


Svatovavřinecká pouť

10. srpna 2016 v 7:00 | Romi |  Deník
Tento víkend se chystame na pouť do Libochovic. Jestě jsem tam nikdy nebyla a to to mám kousek od domova. Už se tam těším poutě mám rada i jarmarky :)

Program:

Svatovavřinecká pouť sobota 13.8. a neděle 14.8. 2011
Květinová show 13. -. 14. 8. nádvoří Státního zámku Libochovice Anette Klapý
Výstava drobného zvířectva a ptactva 13. -. 14. 8.
Libochovické fechtování 13. 8. Zámecký park Státního zámku Libochovice Skupina historického šermu Lepsus Pouť s Rock co rok "U zátoky" 13. 8. Pouťový turnaj čtyřhra Tenisový klub Libochovice
Zdroj: http://www.libochovice.cz/index.php?art=4419


Legenda o Tarzanovi

4. srpna 2016 v 11:18 | Romi |  Filmy
poster

Dobrodružný / Akční
USA, 2016, 110 min

Děj:
Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest.

Můj komentář
V tomto filmu si příjdete na své lásku, drama, akci. Najde se tu opravdu vše. Navíc jsem i milovnice zvířat a tady jich je plno. Super herecké obsazení hercu. Alexandr opět zařil a to jeho tělo :)) jůůů tento herec hral v Pravá Krev Erica. Dívka obsazená v tomto filmu hraje hlavní roli sebevražedný oddíl Harley Quinn. Ti to co jsou citlivejší povahy i jedna scena rozbrečí :(