Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Únor 2017

50 odstínu temnoty

9. února 2017 v 23:25 | Romi |  Deník
Dnes jsem se odhodlala, abych vyrazila na film a zjistila situaci jak se jim povedl 2 dil. Po dlouhé době jsem šla do kina sama, ale nevadilo mi to vubec atmosfera byla až moc vesela a lidi byli v pohodě. Jen se divně podívali, že jsem sama pač skoro všichni byli ve skupinkách.
Jak jsem řikala již minule herec není můj tip ale umí hrát velice dobře. Navíc druhý díl je o moc moc moc lepší. Nejde jen o pinaktní scenky, že jich bylo více a i hezká erotika a hlavně lepší herecké vykony. Teď jsem si vzpoměla na hlášku ze slunce seno erotika " Chlapy budou nahaty od pytlíku dolůůů " :D tím vas nechci děsit. Je to udělané moc hezky decentně a přitom jen prsa jsou vidět a zadek co si budem povídat maj dokonalá těla :)
Některé hlašky lidí v sále při erot. chvilkách bych nekomentovala jiné pobavili zas všechny.
Pár mužů doprovodilo své polovičky aby nešli sami ale co si budem nalhavat myslím, že oni sami byli sklamaní tím jak jejich partnerky hltali erot. sceny a oni si v duchu říkali tak tohle se mnou nemá asi jí to vynahradím :D
Já přítele v tomto ohledu nenutím ani se neptam zda by šel tyto filmy nemusí :) Navíc jeho zdraví je opět špatné je to jak na houpačce.

Doporučuji film navštívit i lidem co knížky nečetli. Měli byste aspoň vidět první díl. A kritiky co píšou na netu nesmysl.

Výsledek obrázku pro padesát odstínů temnoty