Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Březen 2017

Deník Březen

28. března 2017 v 13:23 | Romi |  Deník
Příjde mi ať se snažím sebe víc stejnak se to všchno kolo nějak boří :( opět to začalo mojím zdravím opět hnisava angína a antibiotika ale o víkendu už jdu do prace od minulého patku se lečím a ležím doma s teplotama a bolesti v krku. Když venku je tak nadherně moje přecevzetí je vive sportovat a dělat co mě baví. Mám ráda plavání, kolo, prochazky. Koer když teď tak nádherně svítí sluníčko a hřeje. Miluji tyto dny příjde mi jak jsem doma že mi to bere náladu a ubíjí mě to. Naštěstí už o víkendu jdu do prace se odreagovat :) příjde mi že se mi to vše nějak bortí pod rukama :(
před nějakou dobou cca v lednu jsem přišla o jednu kamoškou s kterou jsem se znala od zakladky a jer pryč :( kvuli nějakym křivím obviněním od jisté osoby co mě chtěla zničit :( a abych o ni přišla :(

Kdy nastane to lepší období ?? Doufám že co nejřív, jinak se zblaznim :(

Jediná pozitivní věc je jaro :)

Výsledek obrázku pro březen

Návštěva kosmetického veletrhu Praha

16. března 2017 v 12:33 | romi |  Deník
11.3. jsme se opět zůčastnili tohoto veletrhu v praze na výstavišti v Letňanech :) vstupné 90kc což je super ale těch lidí a letos tam byli i jiné vystavy a to byl děs. Bylo to tam prdavé a kramky naplacené na sebe ale jinak jsem si nakoupila. CCa 500kc Bylo tam toho tolik ale já nechtěla utrácet a chtěla jsem vidět nové trendy :))

Výsledek obrázku pro veletrh beauty 2017

Výsledek obrázku pro veletrh beauty 2017

Výsledek obrázku pro veletrh beauty 2017

Lego Batman film

10. března 2017 v 20:12 | Romana |  Recenze
Tak jsme navštívili pohádku pro děti ale nebyla jen pro děti ale i pro dospělé plno super hlášek a i zabavný děj :)
Plno známých padouchů z jiných filmu př: Sauron, Dracula či Voldemord :D

The LEGO Batman Movie Poster

Lego Batman Movie
2017
pohádka

Děj: Sebevědomý batman narazí jednoho dne na to že vše nedokáže sám když jde proti nejhorším padouchům. Spojenectví nenalezne jen u místní policie ale i nepřátel. Opět nechybí Jouker, který tomu dal šmrnc :D
Zjistí že vše není o jednotlivci ale o týmu nejbližší přátel. Konečně si je pustí blíže k srdci.

Super film doporučuji plno superhrdinů a zaporáku nasmála jsem se od začátku až do konce bombová pohádka. Navíc já vyrůstala na legu :)

V angličtině dapuje plno známých stár :)

Výsledek obrázku pro lego batman film

Výsledek obrázku pro lego batman film

Výsledek obrázku pro lego batman film

Film Logen

6. března 2017 v 17:55 | Romana |  Recenze

2.3 jsem navštívila kina abych se zašla podívat na nového Logena poslední film s Hugh Jackman tento herec hral nejen Logen ale i Leopolda či Van Helsing úžasný herec :)

poster

Film měl premieru 1.3.2017
žanr akční, drama, scifi
délka filmu 2h
Navíc je to R verze což znamená přístupné od 18 let hodně krvavé :)

Děj:
  • Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru "do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (zdroj http://www.csfd.cz/film/370872-logan-wolverine/prehled/)
Film se mi líbil krvák a i super děj a známé postavy které již jsou staré ale pořád silné. Konec mě sklamal čekala jsem jiné zakončení :(

Výsledek obrázku pro Logan: Wolverine

Výsledek obrázku pro Logan: Wolverine


Deník unor začátek března

1. března 2017 v 20:33 | Romi |  Deník
Tak po dlouhé době píšu a novinky ani žádné jen všude něco řadí chvili jsem též byla nastydnutá ale už je to lepší. Do kina se chystame na Logena jsem na to zvědava. Na konci února jsem byla vyřizovat ještě věci ohledně svatby a to výzdobu:). Jinak vše už je zamluvené.
V pátek jdeme zarezervovat prstýnky poslední důležitá věc. Jinak s pomocí kamaradky jsme dělali mašličky na mirty no ukazala a já je pak dělala sama prace na 2h chtěla jsem aby vypadali pořádně. Jo je nové věc vlastně a to jedna. Konečně jsem se dokopala a začala se učit tu angličtinu :) hurááá úplné začátky :) V květnu se planuje rozlučka se svobodou tak planuje co se bude dít vše už nějak dáváme dohromady. po vejplatě jsme byli s kamoškou na nákupech v Letňanech no nabouchany tašky když jsme dorazili domu 5h nákupů no boží :)

Co mě čeká tento rok? Svatba, koupě bytu, stěhování (je toho hodně tak snad to nějak dáme :) )

Výsledek obrázku pro svatba