Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Duben 2017

Vyhrála jsem v soutěži :)

21. dubna 2017 v 10:45 | Romi |  Pro mě
Tak jsem po dlouhé době zkusila své štěstí a soutěžila na fb o ceny na film Power Rangers na filmu jsem byla, ale řekla jsem si to zkusim třeba budu mít štěstí :) otazka byla koho byste sebou vzali do kina na to :)


Moje výhra juchůů dnes přišla :)
Žluté triko, vstupenka do kinam tetovačky, 2 klíčenky a brož :)

Moje odpoveď byla: Vzala bych sebou Ryan Reynolds super herec, krásný a vtipný chlapík, úžasně stvarnil Deadpoola. Věřím že v kině by měl ke každé scéně vtipný komentář. Takže bych si užila nejen film ale i plno legrace


Výsledek obrázku pro ryan reynolds

Velikonoční nálada v práci :)

17. dubna 2017 v 15:48 | Romi |  Deník
Všem přeji hezké Velikonoce opožděně :) hezky si uživejte volno :)
V práci jsme si je tež uživali abychom ostatní rozveselili (celý víkend) a připoměli co nás čeká :) navíc jsme vyhráli v soutěži o nejhezčí výzdobu v kanceláři :) což je super :) menší sladkost i to moc potěší :) Velikonoční triko jsme sehnali v obchodě New Youker :) 89kč (Easter Party)

Fotka uživatele Romana Srbová.

Fotka uživatele Kamila Šliková.

Obrázek na nás sedí s kolegyní :)
Fotka uživatele Romana Srbová.

AKCE 2017

6. dubna 2017 v 16:13 | Romana |  Deník
Letos jsem se rozhodla že opět navštívím nějaké akce :) teď v dubnu a červnu :) třeba se ještě najde něco kam se podíváme :)

  1. Řipská pouť 21-23.4 každoročně jezdíme je to naše trasdice, je zde plno aktrakci ale i zajímavých stánku a bohaty program :) pouť je pro mě mnohem lepší než matějská pouť :) navíc mam to cca 18km od baraku :)



  2. Okoř se šťávou 3.6.2017 minulý rok jsem byla na této akci a moc se mi líbila :) ceny za vstupné teď cca okolo 450 kč což je super my minulý rok platili 700kc ja jednoho ale stalo to za to :) Též to mám kousek od baraku. Je hned vidět, že cena odpovída programu zde nemáte žádné aktrace spís stanky s jidlem a pitím a hlavne ty skupiny já osobně horkýže slíže :) pokud nevítě kam za dobrou muzikou doporučuji sem :)
    Výsledek obrázku pro okoř se šťávou 2017

Objednávám s Wish

3. dubna 2017 v 16:20 | Romana |  Deník
Tak jsem jen tak prouzdala na aplikacích a našla aplikaci wish mají zde úplně vše. Jediné co je blbí že se za každou vec platí postovné zvlášť. S nákupy jsem velice spokojená plno věcí na svatbu za mnohem malo peněz. Dnes mi přišel prstýnek objednala jsem si i černé tričko s andělskýma křídlama za 75kc a super :) musíte číst hodně recenze aplikace je na mobilu v čestině doporučuji o něco dražší než aliexpres. Zboží přijde do 1 měsíce :)