Nabírám do přátel zde!!
Hodnotím blogy zde!!!
Udělám rozhovor o vás a vašem blogu zde!!!!
Reklami piš sem!!


Květen 2017

Majáles Kralupy

24. května 2017 v 14:06 | Romana
Výsledek obrázku pro kralupy majales

20.5 jsem se zúčastnila majalesu v Kralupech měnší akcička od 15H mezi nejznámější jste mohli vidět kapelu Hodiny nebo Pokáče pro připomenutí videa pod článkem. Musím říci že jsem si to moc užila byli jsme až do konce. Počasí se taky povedlo. Vstupné zdarma. Kdo bydlí poblíž doporučuji je každý rok.

Novinky z mého života no tak konečně si vybavujeme byt :) máme 3+1 uvidíme jak to dopadne zda to vyjde nebo ne jsou tam nenší komplikace vše by se mělo vyřešit do konce roku tak uvidíme :) Jinak kuchyň mám zařizenou předěláva se koupelna ta se musela už to bylo zlé. Další rekontrukce až po novem roce a taky až budou penízky ono se to nezda ale vše je až moc drahý pomalu jen za koupelnu dáte za nábytak a material pres 20 no hnus :D Naštěstí máme moc šikovného taťku co to má jako koníček a moc ho to baví :)
Byt zatím fotit nechci až by byl hotový po rekontrukce tak bych sem hodila foto :) ale to bude za dost dlouho. Dost věcí jsem si nakoupila už předtím :) něco nám dali i rodiče na doopotřebování. Svatba se odložila a teď se řeší bydlení :D

Fotky z majálesu

Výsledek obrázku pro kralupy majales

S Pokáčem

Fotka uživatele Romana Srbová.

Videa
PokáčHodiny

Fotky od profíka

14. května 2017 v 13:43 | Romi |  Fotky
Zaplatili jsme si voucher :) a focení a líčení super ale dlouho jsme čekali než jsme dostali fotky. Některé byli hrozný jiný se dali. Celkem jsme měli každá 5x fotek :) vybrala jsem jen tý lepší :))

Fotka uživatele Romana Srbová.

Fotka uživatele Romana Srbová.

Fotka uživatele Romana Srbová.

Májový jarmark 2017

7. května 2017 v 13:29 | Romana |  Deník
6.5 jsem se zůčastnila tohoto jarmarku v Bilině vstupné zdarma a super program jak pro malé i velké. Dokonce jste si přišli i na atrakce sice v malém počtu ale i tak to potěší. Já si přišla na Caltu a Ewu. Dále miluji malovaní na obličej i když tam chodí děti mě to neva jsem pro každou srandu zvolila jsem Lištičku :) Mám i fotku s Pavlíkem což mě dost potěšilo :) konečně jsEM byla na jeho konzertu :) Více ve fotkách. S holkama jsem si to moc užila :) Jsem milovnice zvířat takže na mini farmě jsem si pohladila oslíka a poníka i kozu. Počasí nám moc dobře vyšlo :)
Mohli jste se svést vlačkem až k jarmarku z náměstí :)
Výsledek obrázku pro májový jarmark bílina 2017

Výsledek obrázku pro májový jarmark bílina 2017

Fotka uživatele Výletní vláček .cz.

Fotka uživatele Romana Srbová.

Fotka uživatele Romana Srbová.